Publiceringsdatum: 2025-03-24
Letar du efter ett jobb inom försäljning, inköp, marknadsföring? Nu har du chansen att börja jobba som abonnemangsförsäljare hos Nollsjutrefem AB. Intresserade sökes för deltid-jobb hos Nollsjutrefem AB - är du intresserad? De letar efter någon som vill jobba tills vidare.
Att bo i närheten av Malmö kan vara en fördel för denna position, så om du redan bor i området bör du överväga att söka jobbet. Nollsjutrefem AB behöver fler anställda som stödjer arbetet inom abonnemangsförsäljare. Kolla in deras lediga tjänst för att se om du har vad som krävs. Sista ansökningsdagen till jobbet som abonnemangsförsäljare hos Nollsjutrefem AB är onsdag den tionde september 2025.
0735 sitter i ljusa fräscha lokaler mitt på gågatan i centrala Malmö, bara ett stenkast från Triangeln.
Vi är en oberoende återförsäljare inom mobil telekommunikation som arbetar med direktförsäljning mot konsumenter på svenska marknaden.
Service, Trygghet & Engagemang är våra tre ledord och något som genomsyrar hela vårt bolag. Vi är en del av en koncern med flera bolag och vi jobbar i marknadens absolut bästa sälj/CRM-system Retailer. Systemet ägs av vårt systerbolag Businesspartner och det är egenutvecklat och unikt för oss.
Vi tror att du som säljare trivs allra bäst när du kan fokusera 100% på dina mål, är fri från administrativt arbete samt har möjlighet att påverka din egen lön. Därför har du som anställt hos oss tillgång till åtta duktiga agenter som jobbar heltid med supporten.
0735 bistår även med en gedigen sälj och produktutbildning.
Antal tjänster | 1 |
---|---|
Arbetstid | Deltid |
Företagsnamn | Nollsjutrefem AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Omfattning | Tills vidare |
Organisationsnummer | 5569926347 |
Typ av anställning | Vanlig anställning |
Yrke | Abonnemangsförsäljare |
Yrkesområde | Försäljning, inköp, marknadsföring |
Nollsjutrefem AB söker en person till denna tjänst som abonnemangsförsäljare med placerings i Malmö. Om det låter intressant att arbeta som abonnemangsförsäljare hos Nollsjutrefem AB skickar du in din ansökan senast 2025-09-10.
Källa: Arbetsförmedlingen
Msapp AB söker en person till tjänsten som abonnemangsförsäljare i Malmö.
2025-02-04
Mer infoMsapp AB söker en person till tjänsten som abonnemangsförsäljare i Malmö.
2025-02-04
Mer infoMsapp AB söker en person till tjänsten som abonnemangsförsäljare i Malmö.
2025-02-13
Mer info