Publiceringsdatum: 2025-03-25
Är du på jakt efter en karriär inom försäljning, inköp, marknadsföring? Dryckeskonsult Sverige AB är på jakt efter en skicklig butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror och du kan vara rätt person för jobbet. Dryckeskonsult Sverige AB söker efter en ny anställd på deltid under 11 dagar upp till 3 månader som är redo att ta sin karriär till nästa nivå.
Denna tjänst finns tillgänglig i Malmö som är tjänsteorten. Dryckeskonsult Sverige AB söker för närvarande efter ambitiösa individer som vill utvecklas i rollen som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror. Kolla in deras ledig tjänst och se om du har vad som krävs för att bli en del av deras team. Söker du efter en spännande karriär som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror? Sök jobbet hos Dryckeskonsult Sverige AB senast fredag den tjugofemte april 2025 och bli en del av deras team.
Dryckeskonsult erbjuder tjänster till butiker och leverantörer inom handeln. Vi har sedan vår uppstart för 20 år sedan vuxit organiskt med stort fokus på lokal kompetens och engagerade medarbetare.
Idag har vi en trygg och rikstäckande verksamhet med över 350 medarbetare som utför över 100 000 timmar varje år åt butiker och leverantörer.
Inför rekryteringsarbetet har Dryckeskonsult noggrant tagit ställning till rekryteringskanaler och marknadsföring. Vi undanber oss därför vänligt men bestämt kontakt med rekryteringssajter eller liknande.
I ditt sommarjobb hos oss kommer du att ta dig an vanligt förekommande butiksarbete i dagligvaruhandeln, med fokus på dryckes- och varuplock.
Det som gör den här tjänsten lite roligare, är variationen. Utöver varuplock kan även demo, inventeringar eller lösviktsplock förekomma, och dessutom besöker du oftast flera butiker per dag.
Vi tror att du som kommer att trivas bäst hos oss i sommar har butikserfarenhet, en förmåga att självständigt ta dig an arbetsuppgifter, en social personlighet och en framåtanda.
Dryckeskonsult erbjuder ett varierande sommarjobb på en härlig arbetsplats med möjligheter att utvecklas och växa för den som vill.
Vi har kollektivavtal med Handels. Tjänsten är på 50% och arbetstiden är förlagd dagtid vardagar primärt mellan vecka 26-35.
Inför rekryteringsarbetet har Dryckeskonsult noggrant tagit ställning till rekryteringskanaler och marknadsföring. Vi undanber oss därför vänligt men bestämt kontakt med rekryteringssajter eller liknande.
Antal tjänster | 1 |
---|---|
Arbetstid | Deltid |
Företagsnamn | Dryckeskonsult Sverige AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Omfattning | 11 dagar - upp till 3 månader |
Organisationsnummer | 5566878491 |
Typ av anställning | Sommarjobb / feriejobb |
Yrke | Butikssäljare, dagligvaror/Medarbetare, dagligvaror |
Yrkesområde | Försäljning, inköp, marknadsföring |
Dryckeskonsult Sverige AB söker en person till denna tjänst som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror med placerings i Malmö. Om det låter intressant att arbeta som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror hos Dryckeskonsult Sverige AB skickar du in din ansökan senast 2025-04-25.
Källa: Arbetsförmedlingen
Dryckeskonsult Sverige AB söker en person till tjänsten som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror i Malmö.
2025-03-25
Mer infoUr & Penn AB söker en person till tjänsten som butikssäljare, fackhandel i Malmö.
2025-03-24
Mer infoJobandtalent Sweden AB söker en person till tjänsten som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror i Malmö.
2025-03-25
Mer info