Publiceringsdatum: 2025-02-27
Är du intresserad av att jobba inom hotell, restaurang, storhushåll? Nu har du chansen att börja jobba som köksbiträde hos Vardar DBAS AB. Vardar DBAS AB söker någon som vill arbeta heltid under 6 månader eller längre. Kanske är det du?
Denna tjänst finns tillgänglig i Malmö som är tjänsteorten. Vardar DBAS AB söker för närvarande efter flera personer att anställa inom köksbiträde-branschen. Ta en titt på deras två lediga tjänster för att se om något av dem passar just dig. Här är chansen att bli en del av Vardar DBAS AB och jobba som köksbiträde! Ansök senast lördag den tjugonionde mars 2025.
Cafe personal/ Köksbiträde söker för nyöppnat cafe.
Du ska kunna te emot beställningar, stå i kök, servera och diska.
Öppen för alla Vi fokuserar på din kompetens, inte dina övriga förutsättningar. Vi är öppna för att anpassa rollen eller arbetsplatsen efter dina behov.
Antal tjänster | 2 |
---|---|
Arbetstid | Heltid |
Företagsnamn | Vardar DBAS AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Omfattning | 6 månader eller längre |
Organisationsnummer | 5591494918 |
Typ av anställning | Vanlig anställning |
Yrke | Köksbiträde |
Yrkesområde | Hotell, restaurang, storhushåll |
Vardar DBAS AB söker två personer till denna tjänst som köksbiträde med placerings i Malmö. Om det låter intressant att arbeta som köksbiträde hos Vardar DBAS AB skickar du in din ansökan senast 2025-03-29.
Källa: Arbetsförmedlingen
Ideella Fören Smil söker en person till tjänsten som personaladministratör i Malmö.
2025-03-25
Mer infoVästra Hamnen Café AB söker en person till tjänsten som barista/kaffebartender i Malmö.
2025-03-23
Mer infoMalmö kommun söker en person till tjänsten som personaladministratör i Malmö.
2025-03-24
Mer info